Турниры по Дзюдо

Календар з дзюдо на 2017 рік

cічень 1 05-08.01 IJF суддівсько-тренерський семінар  Азербайджан, м. Баку 
2 09-18.01 Міжнародний НТЗ Австрія, м. Міттерзіль
14-15.01 Відкритий Континентальний Кубок Туніс, м. Туніс
14-18.01 Відкритий ВТ пам'яті Волинських майстрів дзюдо серед юнаків та дівчат 2000-02, 2003-2004 р.н.+НТЗ м. Луцьк
3 17.01 Відкритий ВТ на призи ЗМС А.Новікова серед юнаків 2002-03, 2004-05 р.н. м. Харків
19.01-01.02 НТЗ збірної команди до Континентальних Кубків (жінки) ОНСЦ "Конча-Заспа"
19.01-03.02 НТЗ збірної команди до Континентальних Кубків (чоловіки) ОНСЦ "Конча-Заспа"
21-22.01 Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2000-2002 р.н. м. Дніпро
4 27-28.01 ВТ пам'яті М.Тагірова серед юнаків та дівчат 2004-05 р.н. м. Кременчук
28-29.01 Дитяча Ліга серед юнаків 2007-2008 р.н. м. Дніпро
лютий 5 04-05.02 Відкритий Континентальний Кубок (жінки) Болгарія, м. Софія
04-05.02 Відкритий Континентальний Кубок (чоловіки) Португалія, м. Одівелаш
6 06-09.02 Міжнародний НТЗ Бельгія, м. Спа
11-12.02 Чемпіонат області серед юнїорів та юніорок 1997-2002 р.н. м. Дніпро
11-12.02 Grand Slam Франція, м. Париж
11-12.02 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Італія, м. Фоллоніка
11-12.02 ВТ пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів  м. Луцьк
7 16-18.02 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років (2000-02 р.н.) м. Київ
18-19.02 Відкритий Континентальний Кубок (чоловіки) Італія, м. Рим
18-19.02 Відкритий Континентальний Кубок (жінки) Австpія, м. Оберварт
18-19.02 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Іспанія, м. Фуенгірола
22.02-02.03 НТЗ збірної команди до Континентальних Кубків ОНСЦ "Конча-Заспа"
8 24-26.02 Grand Prix Німеччина, м. Дюссельдорф
25-26.02 Студентська ліга II етап м. Дніпро
березень 9 03-05.03 ВТ "Київська весна" серед юнаків та дівчат 2002-03, 2004-05, 2006-2007 р.н. м. Київ
04-05.03 ХХІХ Меморіал І.М. Прищепи серед юнаків 2003-04 р.н. м. Дніпро
04.03 Відкритий Континентальний Кубок (жінки) Чехія, м. Прага
04-05.03 Відкритий Континентальний Кубок (чоловіки) Польща, м. Катовіце
04-05.03 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Туреччина, м. Анталія
10 06-12.03 Міжнародний тренувальний збір Чехія, м. Німбурк
10-12.03 Grand Slam Азербайджан, м. Баку
11-12.03 Дитяча Ліга серед юнаків 2005-2006 р.н. м. Дніпро
11-12.03 Відкритий Континентальний Кубок  Аргентина, м. Буенос-Айрес
11-12.03 Кубок Європи Швейцарія, м. Устер
11-12.03 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Хорватія, м. Загреб
11 18-19.03 Дитяча Ліга серед юнаків 2002-2003 р.н. м. Дніпро
18-19.03 Відкритий Континентальний Кубок Марокко, Касабланка
18-19.03 Відкритий Континентальний Кубок Чілі, м. Сантьяго-де-Чілі
18-19.03 Кубок Європи серед юніорів та юніоров до 21 року Португалія, м. Коімбра
18-19.03 ВТ пам'яті працівників СБУ, які загинули під час виконання службових обов'язків в зоні проведення АТО серед юнаків та дівчат 2001-02, 2003-05 р.н. м. Кременчук
12 21-24.03 Чемпіонат України серед юніорів та юніорок до 21 року (1997-02 р.н.) м. Луцьк
24-25.03 EJU суддівсько-тренерський семінар  Італія, Рим
25-26.03 Відкритий Континентальний Кубок Перу, м. Ліма
25-26.03 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Греція, м. Афіни
25-27.03 ВТ "VІ Дитячий фестиваль з дзюдо" серед юнаків 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 р.н. м. Київ
13 31.03-02.04 Grand Prix Грузія, м. Тбілісі
01.04 ВТ "Кубок міста Херсона" серед юнаків та дівчат 2008, 2009, 2010 р.н. м. Херсон
  01-02.04 Студентська ліга IIІ етап м. Дніпро
квітень 01-02.04 Кубок Європи Хорватія, м. Дубровник
01-02.04 Кубок Європи серед юнаків та  дівчат до 18 років Росія, м. Тула 
14 03-08.04 Міжнародний НТЗ Угорщина, м. Тата
07-09.04 Grand Prix Туреччина, м. Анталія
08-09.04 Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н. м. Дніпро
08-09.04 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Чехія, м. Тепліце
08-09.04 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Італія, м. Ліньяно
08-09.04 ВТ на призи ЗМС Р. Машуренка м. Луцьк
08-09.04 ВТ "Кубок мера м. Херсона" серед юнаків та дівчат 2002-03, 2004-05, 2006-07, 2008-09 р.н.  м. Херсон
15 14-15.04 ВТ, присвячений пам'яті С. Цибульського та Л. Цибульського серед юнаків та дівчат 2003-04 р.н. м. Запоріжжя
15-16.04 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Росія, м. Санкт-Петербург
16 20-23.04 Чемпіонат Європи, командний чемпіонат Польща, Варшава
21-22.04 Відкритий ВТ "Кубок Динамо" серед юнаків   м. Львів
22.04 Чемпіонат Європи серед військових Росія, Москва
22.04 Чемпіонат Украни серед ветеранів м. Дніпро
17 27-30.04 ХІІІ літня Універсіада України м. Суми
29-30.04 Дитяча Ліга серед юнаків 2006-2007 р.н. м. Дніпро
29-30.04 Кубок Європи Боснія і Герцеговина, м.Сараєво
29-30.04 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Німеччина, м. Берлін
29.04 ВТ на призи Н.Месаблішвілі серед юнаків та дівчат 2001-2003, 2004-2005 р.н. м. Київ
травень 18 03-04.05 Відкритий ВТ "Кубок Перемоги" серед юнаків та дівчат 2003-05, 2006-07 р.н., ВТ серед жінок м. Суми
06-07.05 Чемпіонат області серед молоді 1995-2002 р.н. м. Дніпро
06-07.05 ВТ на честь Дня Перемоги серед юнаків 2004-06, 2007-08 р.н. м. Вишневе, Київська обл.
06-07.05 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Румунія, м. Плоешті
19 10-13.05 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років (2002-2003 р.н.) м. Львів
11-18.05 Міжнародний НТЗ Туреччина, м. Анталія
13-14.05 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Литва, м. Каунас 
13-14.05 Кубок Європи Росія, м. Оренбург
20 18-20.05 Чемпіонат України серед молоді до 23 років (1995-02 р.н.) м. Дніпро
19-21.05 Grand Slam Росія, м. Єкатеринбург
20-21.05 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 років Іспанія, м. Ла Коруна
20-21.05 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Польща, Бєльсько-Бяла
20-21.05 Дитячий фестиваль "KREMEN-CUP" серед юнаків 2004-05, 2006-07, 2008-09, 2010-11 р.н м. Кременчук
21 22-28.05 Міжнародний НТЗ Росія, м. Єкатеринбург
27-28.05 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Португалія, м. Коімбра
27-28.05 ВТ «Естафета поколінь» пам’яті генерал-майора І. Момота серед юнаків та дівчат 2003-04, 2005-2006 р.н. м. Черкаси
червень 22 02-05.06 ВТ "Пам'ять" серед юнаків та дівчат 2003-04, 2005-06, 2007-08 рр.н. + НТЗ м. Очаків, Миколаївська обл
06-08.06 НТЗ та майстер-клас за участю призерів Олімпійських ігор Машуренка Р. та Гонтюка Р. м. Очаків, Миколаївська обл
03.06 ВТ "Кодокан" серед юнаків  м. Одеса
03-04.06 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 років Австрія, м. Лейбніц
03-04.06 Відкритий Континентальний Кубок Румунія, м. Клуж-Напока
03-04.06 ХІІІ ВТ "Європа" серед юнаків 2003-04, 2005-06, 2007-08 та дівчат 2003-05 р.н. м. Одеса
23 10-11.06 Відкритий Континентальний Кубок Білорусь, м. Мінськ
24 12-18.06 Міжнародний НТЗ Білорусь, м. Мінськ
15-18.06 Чемпіонат Європи серед ветеранів Греція, м. Афіни
25 17-18.06 Кубок Європи Словенія, м. Целє
19-28.06 Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат до 18 років за призначенням
26 30.06-02.07 Grand Prix Китай, м. Хоххот
30.06-02.07 Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат до 18 років  Литва, м. Каунас
30.06-07.07 Міжнародний НТЗ Іспанія, м. Кастеллдефелс
липень 27 08-09.07 Відкритий Континентальний Кубок Тайвань, м. Тайбей
08-09.07 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Польща, м. Гдиня
28 12-27.07 НТЗ зі спеціальної підготовки  НСБ "Заросляк"
15-16.07 Відкритий Континентальний Кубок Гонконг
15-16.07 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Угорщина, м. Пакш
15-16.07 Кубок Європи Німеччина, Саарбрюкен
29 22-23.07 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Чехія, м. Прага
30 24-27.07 Міжнародний НТЗ Чехія, м. Німбурк
24-28.07 Європейський Юнацький Олімпійський фестиваль Угорщина, м. Дьйор
28.07-07.08 Заключний НТЗ до чемпіонату світу серед юнаків та дівчат до 18 років за призначенням
29-30.07 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року  Німеччина, м. Берлін
серпень 32 09-13.08 Чемпіонат світу серед юнаків та дівчат до 18 років Чілі, м. Сантяго-де-Чілі
33 15-26.08 Заключний НТЗ до чемпіонату світу  ОНСЦ "Конча-Заспа"
19-20.08 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року  Румунія, м. Клуж-Напока
19-30.08 ХХІХ Всесвітня Універсіада Тайвань
34 25-26.08 ВТ "Кубок Донбасу" м. Покровськ, Донецька обл.
35 28.08-03.09 Чемпіонат світу, командний чемпіонат Угорщина, м. Будапешт
вересень 02-03.09 ВТ пам'яті О. Бабаєва (чоловіки) м. Кременчук
36 05-14.09 Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорів та юніорок до 21 року за призначенням
06-08.09 Чемпіонат ФСТ "Динамо" серед юнаків та дівчат 2001-03 р.н. м. Очаків, Миколаївська обл
09-10.09 Кубок Європи Словаччина, м. Братислава
09-10.09 ВТ на призи ветеранів дзюдо м. Кременчука серед юнаків та дівчат 2004-05, 2006-07 р.н. м. Кременчук
37 15-17.09 Чемпіонат Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Словенія, м. Марібор
15-16.09 ВТ "Кубок федерації дзюдо Херсонської області" на призи призера Олімпійских ігор Р. Гонтюка з проведенням майстер-класу серед юнаків та дівчат 2000-01, 2002-03, 2004-05, 2006-07 р.н.  м. Херсон
15-17.09 ВТ в честь Дня військового розвідника серед юнаків  2004-05, 2006-07 рр.н.  м. Кропивницький
16-17.09 Чемпіонат області серед чоловіків та жінок м. Дніпро
38 23-24.09 Відкритий Континентальний Кубок Сербія, м. Белград
23-24.09 ВТ пам'яті ЗТУ А.Матюшенка серед юнаків 2002-03, 2004-05 р.н. м. Одеса
39 29.09-01.10 Grand Prix Хорватія, м. Загреб
30.09-01.10 Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2001-2003 р.н. м. Дніпро
30.09 ВТ "Кубок Скіфів" серед юнаків та дівчат 2005-06, 2007-08, 2009, 2010 р.н. м. Херсон
жовтень 40 04-07.10 Чемпіонат України, командний чемпіонат України м. Суми
06-08.10 Grand Prix Узбекистан, м. Ташкент
07-10.10 ВТ "Кубок Закарпаття" (юнаки, дівчата 2001-03 рр.н.) + НТЗ м. Ужгород
41 09-13.10 Міжнародний НТЗ Італія, м. Рим
09-16.10 Заключний НТЗ до чемпіонату світу серед юніорів та юніорок до 21 року за призначенням
12-13.10 ВТ на призи Полтавського окружного козацтва серед юнаків та дівчат 2003-04, 2005-2006 рр.н. м. Кременчук
13-15.10 ВТ "Кубок федерації дзюдо Києва" (1998-02 рр.н.) м. Київ
14-15.10 Дитяча Ліга серед юнаків 2004-2005 р.н. м. Дніпро
14-15.10 Відкритий Континентальний Кубок Таджикістан, м. Душанбе
42 18-22.10 Чемпіонат світу серед юніорів та юніорок до 21 року  КНДР, м. Пхеньян
19-21.10 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років (2001-03 р.н.) м. Житомир
43 27-29.10 Grand Slam ОАЕ, м. Абу-Дабі
28-29.10 Кубок Європи Іспанія, м. Малага
28-29.10 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Греція, Салонікі
29.10 Абсолютний чемпіонат України м. Дніпро
44 30.10-05.11 Міжнародний НТЗ Іспанія, м. Малага
листопад 01-09.11 Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед молоді до 23 років за призначенням
03-05.11 ВТ LVIV JUDO OPEN 2016  на призи часопису "Світ дитини" серед юнаків, дівчат та дорослих м. Львів
04-05.11 Кубок Дніпропетровської області м. Дніпро
04-05.11 Відкритий Континентальний Кубок Океанія
45 10-11.11 Відкритий ВТ, присвячений 74-й річниці визволення м. Києва серед юнаків та дівчат 2004-05 р.н. м. Київ
11-12.11 Дитяча Ліга серед юнаків 2003-2004 р.н. м. Дніпро
11-12.11 Чемпіонат Європи серед молоді до 23 років Чорногорія, м. Подгориця
11-12.11 Абсолютний чемпіонат світу Марокко, м. Марракеш
11-12.11 Відкритий Континентальний Кубок Маврикій, м. Порт-Луіс 
46 17-18.11 Відкритий ВТ "Золота осінь" серед юнаків та дівчат м. Харків
18-19.11 Студентська ліга I етап сезон 2017-2018 м. Дніпро
18-19.11 Відкритий Континентальний Кубок Сенегал, м. Дакар
18-19.11 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Угорщина, м. Дьйор
18-19.11 ВТ пам'яті Героя України, воїна Небесної Сотні Дмитра Максимова серед юнаків та дівчат м. Київ
47 25.11 ВТ "Українка" серед дівчат 2002-03, 2004-05, 2006-07 р.н. м. Дніпро
25-26.11 Відкритий Континентальний Кубок Камерун, м. Яунде
грудень 48 01-03.12 Grand Slam Японія, м. Токіо 
01-03.12 ВТ пам'яті ЗТУ О.Просовського серед юнаків м. Київ
02.12 ВТ "Кубок федерації дзюдо Одеської області" серед юнаків м. Одеса
02-03.12 Дитяча ліга "Стінка на стінку" серед юнаків 2004-2005 р.н. м. Дніпро
02-03.12 ВТ пам'яті Г. Малинка м. Харків
49 07-09.12 Відкритий Кубок України м. Суми
08-18.12 НТЗ збірної команди із загальної підготовки ОНСЦ "Конча-Заспа"
50 15.12 Розширена тренерська рада м. Київ
15-16.12 ВТ пам'яті В.Березюка серед юнаків 2002-03, 2004-05 р.н. м. Харків
16.12 Чемпіонат Європи серед клубів - Golden League Португалія, м. Лісабон
16.12 Чемпіонат Європи серед клубів за призначенням
51 21.12 ВТ пам'яті В.Гоферта серед юнаків 2001-02, 2003-04, 2007-08 р.н. м. Житомир
січень 1 05-08.01 IJF суддівсько-тренерський семінар  Азербайджан, м. Баку 
2 09-18.01 Міжнародний НТЗ Австрія, м. Міттерзіль
14-15.01 Відкритий Континентальний Кубок Туніс, м. Туніс
14-18.01 Відкритий ВТ пам'яті Волинських майстрів дзюдо серед юнаків та дівчат 2000-02, 2003-2004 р.н.+НТЗ м. Луцьк
3 17.01 Відкритий ВТ на призи ЗМС А.Новікова серед юнаків 2002-03, 2004-05 р.н. м. Харків
19.01-01.02 НТЗ збірної команди до Континентальних Кубків (жінки) ОНСЦ "Конча-Заспа"
19.01-03.02 НТЗ збірної команди до Континентальних Кубків (чоловіки) ОНСЦ "Конча-Заспа"
21-22.01 Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2000-2002 р.н. м. Дніпро
4 27-28.01 ВТ пам'яті М.Тагірова серед юнаків та дівчат 2004-05 р.н. м. Кременчук
28-29.01 Дитяча Ліга серед юнаків 2007-2008 р.н. м. Дніпро
лютий 5 04-05.02 Відкритий Континентальний Кубок (жінки) Болгарія, м. Софія
04-05.02 Відкритий Континентальний Кубок (чоловіки) Португалія, м. Одівелаш
6 06-09.02 Міжнародний НТЗ Бельгія, м. Спа
11-12.02 Чемпіонат області серед юнїорів та юніорок 1997-2002 р.н. м. Дніпро
11-12.02 Grand Slam Франція, м. Париж
11-12.02 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Італія, м. Фоллоніка
11-12.02 ВТ пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів  м. Луцьк
7 16-18.02 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років (2000-02 р.н.) м. Київ
18-19.02 Відкритий Континентальний Кубок (чоловіки) Італія, м. Рим
18-19.02 Відкритий Континентальний Кубок (жінки) Австpія, м. Оберварт
18-19.02 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Іспанія, м. Фуенгірола
22.02-02.03 НТЗ збірної команди до Континентальних Кубків ОНСЦ "Конча-Заспа"
8 24-26.02 Grand Prix Німеччина, м. Дюссельдорф
25-26.02 Студентська ліга II етап м. Дніпро
березень 9 03-05.03 ВТ "Київська весна" серед юнаків та дівчат 2002-03, 2004-05, 2006-2007 р.н. м. Київ
04-05.03 ХХІХ Меморіал І.М. Прищепи серед юнаків 2003-04 р.н. м. Дніпро
04.03 Відкритий Континентальний Кубок (жінки) Чехія, м. Прага
04-05.03 Відкритий Континентальний Кубок (чоловіки) Польща, м. Катовіце
04-05.03 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Туреччина, м. Анталія
10 06-12.03 Міжнародний тренувальний збір Чехія, м. Німбурк
10-12.03 Grand Slam Азербайджан, м. Баку
11-12.03 Дитяча Ліга серед юнаків 2005-2006 р.н. м. Дніпро
11-12.03 Відкритий Континентальний Кубок  Аргентина, м. Буенос-Айрес
11-12.03 Кубок Європи Швейцарія, м. Устер
11-12.03 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Хорватія, м. Загреб
11 18-19.03 Дитяча Ліга серед юнаків 2002-2003 р.н. м. Дніпро
18-19.03 Відкритий Континентальний Кубок Марокко, Касабланка
18-19.03 Відкритий Континентальний Кубок Чілі, м. Сантьяго-де-Чілі
18-19.03 Кубок Європи серед юніорів та юніоров до 21 року Португалія, м. Коімбра
18-19.03 ВТ пам'яті працівників СБУ, які загинули під час виконання службових обов'язків в зоні проведення АТО серед юнаків та дівчат 2001-02, 2003-05 р.н. м. Кременчук
12 21-24.03 Чемпіонат України серед юніорів та юніорок до 21 року (1997-02 р.н.) м. Луцьк
24-25.03 EJU суддівсько-тренерський семінар  Італія, Рим
25-26.03 Відкритий Континентальний Кубок Перу, м. Ліма
25-26.03 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Греція, м. Афіни
25-27.03 ВТ "VІ Дитячий фестиваль з дзюдо" серед юнаків 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 р.н. м. Київ
13 31.03-02.04 Grand Prix Грузія, м. Тбілісі
01.04 ВТ "Кубок міста Херсона" серед юнаків та дівчат 2008, 2009, 2010 р.н. м. Херсон
  01-02.04 Студентська ліга IIІ етап м. Дніпро
квітень 01-02.04 Кубок Європи Хорватія, м. Дубровник
01-02.04 Кубок Європи серед юнаків та  дівчат до 18 років Росія, м. Тула 
14 03-08.04 Міжнародний НТЗ Угорщина, м. Тата
07-09.04 Grand Prix Туреччина, м. Анталія
08-09.04 Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н. м. Дніпро
08-09.04 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Чехія, м. Тепліце
08-09.04 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Італія, м. Ліньяно
08-09.04 ВТ на призи ЗМС Р. Машуренка м. Луцьк
08-09.04 ВТ "Кубок мера м. Херсона" серед юнаків та дівчат 2002-03, 2004-05, 2006-07, 2008-09 р.н.  м. Херсон
15 14-15.04 ВТ, присвячений пам'яті С. Цибульського та Л. Цибульського серед юнаків та дівчат 2003-04 р.н. м. Запоріжжя
15-16.04 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Росія, м. Санкт-Петербург
16 20-23.04 Чемпіонат Європи, командний чемпіонат Польща, Варшава
21-22.04 Відкритий ВТ "Кубок Динамо" серед юнаків   м. Львів
22.04 Чемпіонат Європи серед військових Росія, Москва
22.04 Чемпіонат Украни серед ветеранів м. Дніпро
17 27-30.04 ХІІІ літня Універсіада України м. Суми
29-30.04 Дитяча Ліга серед юнаків 2006-2007 р.н. м. Дніпро
29-30.04 Кубок Європи Боснія і Герцеговина, м.Сараєво
29-30.04 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Німеччина, м. Берлін
29.04 ВТ на призи Н.Месаблішвілі серед юнаків та дівчат 2001-2003, 2004-2005 р.н. м. Київ
травень 18 03-04.05 Відкритий ВТ "Кубок Перемоги" серед юнаків та дівчат 2003-05, 2006-07 р.н., ВТ серед жінок м. Суми
06-07.05 Чемпіонат області серед молоді 1995-2002 р.н. м. Дніпро
06-07.05 ВТ на честь Дня Перемоги серед юнаків 2004-06, 2007-08 р.н. м. Вишневе, Київська обл.
06-07.05 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Румунія, м. Плоешті
19 10-13.05 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років (2002-2003 р.н.) м. Львів
11-18.05 Міжнародний НТЗ Туреччина, м. Анталія
13-14.05 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Литва, м. Каунас 
13-14.05 Кубок Європи Росія, м. Оренбург
20 18-20.05 Чемпіонат України серед молоді до 23 років (1995-02 р.н.) м. Дніпро
19-21.05 Grand Slam Росія, м. Єкатеринбург
20-21.05 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 років Іспанія, м. Ла Коруна
20-21.05 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Польща, Бєльсько-Бяла
20-21.05 Дитячий фестиваль "KREMEN-CUP" серед юнаків 2004-05, 2006-07, 2008-09, 2010-11 р.н м. Кременчук
21 22-28.05 Міжнародний НТЗ Росія, м. Єкатеринбург
27-28.05 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Португалія, м. Коімбра
27-28.05 ВТ «Естафета поколінь» пам’яті генерал-майора І. Момота серед юнаків та дівчат 2003-04, 2005-2006 р.н. м. Черкаси
червень 22 02-05.06 ВТ "Пам'ять" серед юнаків та дівчат 2003-04, 2005-06, 2007-08 рр.н. + НТЗ м. Очаків, Миколаївська обл
06-08.06 НТЗ та майстер-клас за участю призерів Олімпійських ігор Машуренка Р. та Гонтюка Р. м. Очаків, Миколаївська обл
03.06 ВТ "Кодокан" серед юнаків  м. Одеса
03-04.06 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 років Австрія, м. Лейбніц
03-04.06 Відкритий Континентальний Кубок Румунія, м. Клуж-Напока
03-04.06 ХІІІ ВТ "Європа" серед юнаків 2003-04, 2005-06, 2007-08 та дівчат 2003-05 р.н. м. Одеса
23 10-11.06 Відкритий Континентальний Кубок Білорусь, м. Мінськ
24 12-18.06 Міжнародний НТЗ Білорусь, м. Мінськ
15-18.06 Чемпіонат Європи серед ветеранів Греція, м. Афіни
25 17-18.06 Кубок Європи Словенія, м. Целє
19-28.06 Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат до 18 років за призначенням
26 30.06-02.07 Grand Prix Китай, м. Хоххот
30.06-02.07 Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат до 18 років  Литва, м. Каунас
30.06-07.07 Міжнародний НТЗ Іспанія, м. Кастеллдефелс
липень 27 08-09.07 Відкритий Континентальний Кубок Тайвань, м. Тайбей
08-09.07 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Польща, м. Гдиня
28 12-27.07 НТЗ зі спеціальної підготовки  НСБ "Заросляк"
15-16.07 Відкритий Континентальний Кубок Гонконг
15-16.07 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Угорщина, м. Пакш
15-16.07 Кубок Європи Німеччина, Саарбрюкен
29 22-23.07 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Чехія, м. Прага
30 24-27.07 Міжнародний НТЗ Чехія, м. Німбурк
24-28.07 Європейський Юнацький Олімпійський фестиваль Угорщина, м. Дьйор
28.07-07.08 Заключний НТЗ до чемпіонату світу серед юнаків та дівчат до 18 років за призначенням
29-30.07 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року  Німеччина, м. Берлін
серпень 32 09-13.08 Чемпіонат світу серед юнаків та дівчат до 18 років Чілі, м. Сантяго-де-Чілі
33 15-26.08 Заключний НТЗ до чемпіонату світу  ОНСЦ "Конча-Заспа"
19-20.08 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 року  Румунія, м. Клуж-Напока
19-30.08 ХХІХ Всесвітня Універсіада Тайвань
34 25-26.08 ВТ "Кубок Донбасу" м. Покровськ, Донецька обл.
35 28.08-03.09 Чемпіонат світу, командний чемпіонат Угорщина, м. Будапешт
вересень 02-03.09 ВТ пам'яті О. Бабаєва (чоловіки) м. Кременчук
36 05-14.09 Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорів та юніорок до 21 року за призначенням
06-08.09 Чемпіонат ФСТ "Динамо" серед юнаків та дівчат 2001-03 р.н. м. Очаків, Миколаївська обл
09-10.09 Кубок Європи Словаччина, м. Братислава
09-10.09 ВТ на призи ветеранів дзюдо м. Кременчука серед юнаків та дівчат 2004-05, 2006-07 р.н. м. Кременчук
37 15-17.09 Чемпіонат Європи серед юніорів та юніорок до 21 року Словенія, м. Марібор
15-16.09 ВТ "Кубок федерації дзюдо Херсонської області" на призи призера Олімпійских ігор Р. Гонтюка з проведенням майстер-класу серед юнаків та дівчат 2000-01, 2002-03, 2004-05, 2006-07 р.н.  м. Херсон
15-17.09 ВТ в честь Дня військового розвідника серед юнаків  2004-05, 2006-07 рр.н.  м. Кропивницький
16-17.09 Чемпіонат області серед чоловіків та жінок м. Дніпро
38 23-24.09 Відкритий Континентальний Кубок Сербія, м. Белград
23-24.09 ВТ пам'яті ЗТУ А.Матюшенка серед юнаків 2002-03, 2004-05 р.н. м. Одеса
39 29.09-01.10 Grand Prix Хорватія, м. Загреб
30.09-01.10 Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2001-2003 р.н. м. Дніпро
30.09 ВТ "Кубок Скіфів" серед юнаків та дівчат 2005-06, 2007-08, 2009, 2010 р.н. м. Херсон
жовтень 40 04-07.10 Чемпіонат України, командний чемпіонат України м. Суми
06-08.10 Grand Prix Узбекистан, м. Ташкент
07-10.10 ВТ "Кубок Закарпаття" (юнаки, дівчата 2001-03 рр.н.) + НТЗ м. Ужгород
41 09-13.10 Міжнародний НТЗ Італія, м. Рим
09-16.10 Заключний НТЗ до чемпіонату світу серед юніорів та юніорок до 21 року за призначенням
12-13.10 ВТ на призи Полтавського окружного козацтва серед юнаків та дівчат 2003-04, 2005-2006 рр.н. м. Кременчук
13-15.10 ВТ "Кубок федерації дзюдо Києва" (1998-02 рр.н.) м. Київ
14-15.10 Дитяча Ліга серед юнаків 2004-2005 р.н. м. Дніпро
14-15.10 Відкритий Континентальний Кубок Таджикістан, м. Душанбе
42 18-22.10 Чемпіонат світу серед юніорів та юніорок до 21 року  КНДР, м. Пхеньян
19-21.10 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років (2001-03 р.н.) м. Житомир
43 27-29.10 Grand Slam ОАЕ, м. Абу-Дабі
28-29.10 Кубок Європи Іспанія, м. Малага
28-29.10 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Греція, Салонікі
29.10 Абсолютний чемпіонат України м. Дніпро
44 30.10-05.11 Міжнародний НТЗ Іспанія, м. Малага
листопад 01-09.11 Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед молоді до 23 років за призначенням
03-05.11 ВТ LVIV JUDO OPEN 2016  на призи часопису "Світ дитини" серед юнаків, дівчат та дорослих м. Львів
04-05.11 Кубок Дніпропетровської області м. Дніпро
04-05.11 Відкритий Континентальний Кубок Океанія
45 10-11.11 Відкритий ВТ, присвячений 74-й річниці визволення м. Києва серед юнаків та дівчат 2004-05 р.н. м. Київ
11-12.11 Дитяча Ліга серед юнаків 2003-2004 р.н. м. Дніпро
11-12.11 Чемпіонат Європи серед молоді до 23 років Чорногорія, м. Подгориця
11-12.11 Абсолютний чемпіонат світу Марокко, м. Марракеш
11-12.11 Відкритий Континентальний Кубок Маврикій, м. Порт-Луіс 
46 17-18.11 Відкритий ВТ "Золота осінь" серед юнаків та дівчат м. Харків
18-19.11 Студентська ліга I етап сезон 2017-2018 м. Дніпро
18-19.11 Відкритий Континентальний Кубок Сенегал, м. Дакар
18-19.11 Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років Угорщина, м. Дьйор
18-19.11 ВТ пам'яті Героя України, воїна Небесної Сотні Дмитра Максимова серед юнаків та дівчат м. Київ
47 25.11 ВТ "Українка" серед дівчат 2002-03, 2004-05, 2006-07 р.н. м. Дніпро
25-26.11 Відкритий Континентальний Кубок Камерун, м. Яунде
грудень 48 01-03.12 Grand Slam Японія, м. Токіо 
01-03.12 ВТ пам'яті ЗТУ О.Просовського серед юнаків м. Київ
02.12 ВТ "Кубок федерації дзюдо Одеської області" серед юнаків м. Одеса
02-03.12 Дитяча ліга "Стінка на стінку" серед юнаків 2004-2005 р.н. м. Дніпро
02-03.12 ВТ пам'яті Г. Малинка м. Харків
49 07-09.12 Відкритий Кубок України м. Суми
08-18.12 НТЗ збірної команди із загальної підготовки ОНСЦ "Конча-Заспа"
50 15.12 Розширена тренерська рада м. Київ
15-16.12 ВТ пам'яті В.Березюка серед юнаків 2002-03, 2004-05 р.н. м. Харків
16.12 Чемпіонат Європи серед клубів - Golden League Португалія, м. Лісабон
16.12 Чемпіонат Європи серед клубів за призначенням
51 21.12 ВТ пам'яті В.Гоферта серед юнаків 2001-02, 2003-04, 2007-08 р.н. м. Житомир